KODUKORD

Check in 16.00 check out 12.00 kui ei ole kokku lepitud teisiti. 

Külalistemaja vastuvõtt on ainult ettetellimisel. 

Teenuste eest on võimalik tasuda ettemaksu arve alusel ülekandega, kohapeal sularahas või maksekaardiga.

Vastavalt EV seadusele, tuleb kõigil majutujatel täita külastajakaart.

Klient järgib EV seadusi, personali ja vajadusel ka politsei korraldusi.

Ürituse tellija/esindaja on kohustatud tutvustama kõikidele osalejatele Külalistemaja kodukorda.

Ürituse tellija vastutab ka kõikide temaga kaasas olevate inimeste tegude eest. Kui keegi seltskonnast tekitab Külalistemajale kahju, siis selle eest vastutab klient/ürituse tellija.

Öörahu on külalistemjas alates 23:00 tööpäevadel ja alates 24:00 reedeti ja laupäeviti väljaarvatud juhul kui on kokku lepitud teisiti.

Kui külaline lahkub, palume toa võti tuua peamajja!

Kui rentijaks osutub ettevõte ja on soov tasuda arve alusel, palume saata eelnevalt garantiikiri

Soovist üritusel lasta ilutulestikku, tuleb eelnevalt personaliga kokku leppida ilutulestiku toimumise aeg ja laskmise asukoht.

Toitlustamine toimub ainult ettetellimisel.

Kliendi poolt valmistatava või tema poolt otse tellitud toitlustamise korral, korraldab Klient ise jooksvalt toitlustusega kaasnevat järelkoristust ja vastutab tekkivate toidujäätmete käitlemise eest.

Külalistemajal on õigus küsida broneeringutasu, mis ei kuulu tagastamisele broneeringu tühistamisel 5 päeva enne saabumispäeva.

Saunade rendiaeg ainult kokkuleppel.

Renditud ruumid tuleb lahkudes üle anda samaväärses seisukorras, nii nagu need kliendile kasutamiseks anti. Kui on vajadus mööbli (toolid, lauad jne.) ümbertõstmiseks, siis väljaregistreerimise ajaks tuleb mööbel tagasi panna nii nagu see oli sisseregistreerimisel. Kõik lisakaunistused/dekoratsioonid, mis riputatakse või paigaldatakse mõnel muul moel Külalistemaja ruumidesse, tuleb enne lahkumist alla võtta. Eemaldatud ja/või mujale paigaldatud Külalistemaja esemed tuleb enne lahkumist asetada samadele kohtadele tagasi.

Kõik kasutatavad nõud miniköökides tuleb pesta ja asetada samale kohale, kus need olid tuppa saabudes.

Ürituse kontrolli alt väljumine, vandalism, korrale mitte allumine või muu selline tegevus annab Külalistemajale õiguse koheselt üritus lõpetada, sealjuures  ilma tasu tagastamata!

KEELATUD ON:

Lemmikloomad Külalistemaja II korrusel.

Kasutada suitsu või udumasinat, lahtist tuld sealhulgas ka KÜÜNLAID, paber/hiina laternaid  ja muud sellist peosaalis, tubades, kogu territooriumil ilma eelneva kokkuleppeta.

Tarvitada kaasa toodud alkohoolseid jooke ja/või toitu maja saalides, saunas, terrassidel, kui ei ole Külalistemajast saadud selleks luba.

Suitsetada selleks mitte ettenähtud kohas, siseruumides, terrassidel.

Suitsukonide mahaviskamine külalistemaja territooriumil.

Prügi maha viskamine ja territooriumi reostamine.

Visata WC potti hügieeni sidemed, mähkmeid, paberist käterätikuid ja muud prahti on rangelt keelatud, me kasutame biopuhastit!

Lõhkuda, hävitada, rikkuda Külalistemajale kuuluvat vara.

Teisi külalisi ja naabreid häirivalt muusika kuulamine.

Kaasatoodud elektrilise ja elektroonilise tehnika (nt. külmikud jm. kodumasinad, helitehnika, tossumasinad, valgustus jm.) kasutamine ilma eelneva kokkuleppeta.

Ujumine ja kalapüük tiigis, kui ei ole Külalistemajast saadud selleks luba.


RAHALINE TRAHV KOHALDATAKSE JÄRGMISEL JUHTUDEL:

Külalistemaja vara (tehnika, mööbel, voodipesu, saunalinad, rätikud, lauanõud, laudlinad jne)

Tahtlikul lõhkumisel, varastamisel, hävitamisel, rikkumisel vms ebakorrektsel käitumisel, tuleb kliendil antud Külalistemaja vara väärtus kompenseerida, minimaalselt 50€.

Ürituse kontrolli alt väljumisel, vandalism, korrale mitte allumine või muu selline tegevus annab Külalistemaja personalile õiguse üritus koheselt lõpetada (ilma tagasimakseid tegemata).

Kui külastaja ei järgi heakorra reegleid, lisandub arvele trahv 300 €.

Kaasa toodud alkohoolsete jookide ja/või toidu tarvitamine külalistemaja saalides, saunas ja terassidel, kui ei ole saadud selleks luba, kohandatakse trahv 300€.

Suitsetamine siseruumides on rangelt keelatud!  Reegli rikkumisel ja automaatse tuletõrjesüsteemi käivitumisel kohaldatakse trahv 300 €.

Külalistemaja toa võtme kaotamisel kohaldatakse trahv 50€.

Kui Külalistemaja siseruumides (wc, dušš, tuba jne) ja terrassidel on oksendatud, kohaldatakse trahv alates 50 €.

Külalistemaja tualettruumides ummistuse tekitamisel korraldatakse trahv vastavalt olukorrale ja ummistuse likvideerimiseks vajaliku tehniku väljakutseks kulunud summale, kuid mitte vähem, kui 100€.


Täname armsaid kliente mõistva suhtumise eest!

Rahulikku ja mõnusat puhkust!

Scroll to Top